COMISIA DE ETICĂ A UNIVERSITĂŢII stabilită prin HOTĂRÂREA SENATULUI „VICTOR BABEŞ” DIN TIMIŞOARA NR. 3 /5189/29.04.2020

Președinte: Conf. univ. dr. Daniela Radu

  • daniela_radu@hotmail.com;
  • contact@chirurgie.ro

Membri

 

Nr.crt.Nume, prenumeemail
  1.  
Prof.univ.dr. Puiu Iulian Velea
  • ivelea56@yahoo.com;
  • ivelea@umft.ro
  1.  
Prof.univ.dr.Roxana Lucia Sirliroxanasirli@gmail.com
  1.  
Conf.univ.dr. Dorina Elena Coricovacdorinacoricovac@umft.ro
  1.  
Conf.univ.dr.Cristian Mornosmornoscristi@yahoo.com
  1.  
Prof.univ.dr.Anca Jivanescu
  • ajivanescu@yahoo.com,
  • jivanescu.anca@umft.ro
  1.  
S.L dr. Veronica Ciocanveronica.luta@gmail.com
  1.  
S.L. Malita Danield.malita@gmail.com
  1.  
Ing.Sever Sbarnaachizitii@umft.ro
  1.  
Lieb Katharina,liebkatharina18@gmail.com
  1.  
Hudac Andrei Rares,rareshudac@gmail.com